Zimní dovolená v regionu Zell am See-Kaprun splní všechna (sportovní) přání: Vychutnejte si 408 kilometrů perfektně upravených sjezdovek se skipasem Ski ALPIN CARD, panoramatické skitouringové trasy, perfektně upravené běžecké stopy a freeridové trasy v prašanu. Ať už po zimě toužíte jakkoli: v regionu Zell am See-Kaprunu budete maximálně spokojeni.


Naše tipy

PROČ ZELL AM SEE-KAPRUN? PROTO:

Paradies für Freerider in Zell am See-Kaprun | © Kitzsteinhorn

ZÁŽITKY V ZIMĚ

Absolutní rozmanitost – na sjezdovkách i mimo ně: Chceme ti krátce představit (sportovní) nabídku pro tvou zimní dovolenou plnou nezapomenutelných okamžiků.
Objevit nyní
Winter landscape in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

PŘEKVAPIVĚ UDRŽITELNÁ DOVOLENÁ

Zell am See-Kaprun se na udržitelnost zaměřuje na mnoha úrovních: jde o modelový region v oblasti klimatu a energetiky, což obnáší řadu opatření týkajících se například cesty do regionu, mobility přímo na místě a turistické infrastruktury šetrné k životnímu prostředí. Jedině tak lze zachovat přírodu v celé její kráse a křehkosti – pro místní obyvatele i pro hosty, kteří se zde cítí jako doma.
Více informací

PŘEKVAPIVĚ UDRŽITELNÁ A ŠETRNÁ DOVOLENÁ


TVÁ CESTA DO REGIONU

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem
Nádraží v Zell am See se nachází přímo v centru města a je tak díky svému dobrému napojení na infrastrukturu snadno dostupné. Z nádraží dojedeš autobusem nebo regionálním vlakovým spojem dále ke svému ubytování nebo přímo na sjezdovku.
Autem
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.