Nekonečná lyžařská zábava na ledovci a s výhledem na jezero, rozmanitá nabídka sjezdovek & horských chat, špičková kvalita sněhu a spousta zážitků mimo sjezdovky. Zní to jako hudba pro tvé uši? Ať už se na zimu těšíš jakkoliv, v regionu Zell am See-Kaprun se dočkáš.


Naše tipy

Proč Zell am See-Kaprun? Proto:

Liftnahe Freeride-Routen im Gletscherskigebiet | © Kitzsteinhorn

Zážitky v zimě

Absolutní rozmanitost – na sjezdovkách i mimo ně: Chceme ti krátce představit (sportovní) nabídku pro tvou zimní dovolenou plnou nezapomenutelných okamžiků.
Objevit nyní
Winter landscape in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Překvapivě udržitelná dovolená

Zell am See-Kaprun se na udržitelnost zaměřuje na mnoha úrovních: jde o modelový region v oblasti klimatu a energetiky, což obnáší řadu opatření týkajících se například cesty do regionu, mobility přímo na místě a turistické infrastruktury šetrné k životnímu prostředí. Jedině tak lze zachovat přírodu v celé její kráse a křehkosti – pro místní obyvatele i pro hosty, kteří se zde cítí jako doma.
Více informací

Překvapivě udržitelná a šetrná dovolená


Tvá cesta do regionu

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem
Nádraží v Zell am See se nachází přímo v centru města a je tak díky svému dobrému napojení na infrastrukturu snadno dostupné. Z nádraží dojedeš autobusem nebo regionálním vlakovým spojem dále ke svému ubytování nebo přímo na sjezdovku.
Autem
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.