Białe szaleństwo bez końca – narciarskie trasy na lodowcu i z widokiem na jezioro, bogata oferta tras i schronisk, doskonałe warunki śniegowe i moc atrakcji poza stokami. Czy te słowa to balsam dla twojej duszy? Jak wielka by nie była tęsknota za zimą, w Zell am See-Kaprun zostanie zaspokojona.


Nasze rekomendacje

Dlaczego Zell am See-Kaprun? Z następujących powodów:

Liftnahe Freeride-Routen im Gletscherskigebiet | © Kitzsteinhorn

Atrakcje zimy

Bogactwo wrażeń – na stokach i poza nimi: przedstawiamy mały przegląd (sportowych) ofert na twój zimowy urlop pełen niezapomnianych chwil.
Odkrywaj teraz
Winter landscape in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Zaskakująco zrównoważony

Zell am See-Kaprun stawia na ekologię na wielu płaszczyznach. Jako region modelowy pod względem klimatu i pozyskiwania energii świadomie wdraża wiele działań, na przykład w zakresie komunikacji, mobilności na miejscu czy też infrastruktury turystycznej. Tylko w ten sposób można ochronić przyrodę, w całej jej urodzie i delikatności – aby zachować ją zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów, którzy czują się tutaj jak w domu.
Więcej szczegółów

Urlop zaskakująco zrównoważony i świadomy


Twój dojazd

Ponieważ region Zell am See-Kaprun leży nie tylko w sercu Austrii, ale również w samym środku Europy, możliwości szybkiego i wygodnego dojazdu jest bardzo dużo.

Pociągiem:
Dworzec Zell am See znajduje się w samym centrum miasta, a dzięki dobrej sieci połączeń łatwo do niego dojechać z różnych stron świata. Z dworca pojedziesz dalej autobusem lub pociągiem kolei regionalnej do miejsca zakwaterowania albo prosto na stok.
Samochodem:
Głównymi szlakami komunikacyjnymi i autostradami dojedziesz do Zell am See-Kaprun w ciągu zaledwie 1,5 godziny z Salzburga i 2,5 godziny z Monachium.
Samolotem:
Lotnisko w Salzburgu jest oddalone od Zell am See-Kaprun o 80 km, lotnisko w Monachium o 200 km. Dalej, do różnych miejsc zakwaterowania w regionie Zell am See-Kaprun, można dojechać autobusami lub skorzystać z transferów.