Takmer nekonečná zábava na zjazdovkách na ľadovcoch s výhľadom na jazero, pestrá ponuka na lyžiarskych chatách i svahoch, špičková kvalita snehu a rozmanité zážitky mimo zjazdoviek…Znie to pre vaše uši ako hudba? Váš hlad po zimných radovánkach – nech je akokoľvek veľký – spoľahlivo utíši Zell am See-Kaprun!


Naše odporúčania

Prečo Zell am See-Kaprun? Lebo:

Liftnahe Freeride-Routen im Gletscherskigebiet | © Kitzsteinhorn

Zimné zážitky

Pestré ako farby dúhy – také sú zážitky na zjazdovkách i mimo nich: pripravili sme si pre vás stručný prehľad (športových) ponúk pre zimnú dovolenku plnú nezabudnuteľných okamihov.
Objaviť teraz
Winter landscape in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Prekvapivo ekologické

Zell am See-Kaprun sa riadi zásadami trvalej udržateľnosti na mnohých úrovniach: v tomto modelovom regióne ochrany klímy a zelených energií boli cielene prijaté ekologické opatrenia v oblasti dopravy, miestnej mobility a turistickej infraštruktúry. Iba tak je možné zachovať prírodu v celej jej kráse a krehkosti pre domácich obyvateľov i hostí, ktorí sa tu cítia ako doma.
Viac podrobností

Dovolenkujte ekologicky a vedome


Ako sa k nám dostanete

Pretože dovolenkový región Zell am See-Kaprun sa nenachádza iba v srdci Rakúska, ale aj Európy, existuje veľa možností rýchlej a pohodlnej dopravy.

Vlak
Železničná stanica Zell am See leží priamo v centre mesta a vďaka dobrému spojeniu je ľahko dostupná. Do hotela či priamo na zjazdovku vás odtiaľto zavezie autobus alebo regionálny vlak.
Auto
Po hlavných cestných komunikáciách a diaľniciach sa do Zell am See-Kaprun dostanete iba za 1,5 hodiny zo Salzburgu alebo za 2,5 hodiny z Mníchova.
Lietadlo
Letisko v Salzburgu leží 80 km a letisko v Mníchove 200 km od Zell am See-Kaprun. Do cieľa sa dostanete kyvadlovou dopravou alebo autobusom.