Kochání se působivými panoramaty při pěší turistice, zábava na klikatých trasách pro horská kola, wellness v lázních Tauern SPA – zní to všechno jako hudba pro tvé uši? Sportovní nebo gastronomické zážitky: region Zell am See-Kaprun potěší každého.


Naše doporučení

Proč Zell am See-Kaprun? Proto:

Wanderung in den Bergen in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

To nejlepší z léta v regionu

Požitkářské okamžiky, kam až oko dohlédne: daleko od každodenního shonu a uprostřed nádherné přírody dostává pojem dovolená v Zell am See-Kaprun nový význam. Připravili jsme pro tebe malý výběr těch nejlepších zážitků – který z požitkářských okamžiků si nenecháš ujít?
Objevit nabídku
Wanderung in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Přirozeně udržitelný

Zell am See-Kaprun se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních: Jako vzorový region v oblasti klimatu a energetiky se záměrně přijímají četná opatření, například v oblasti cestování, místní mobility a turistické infrastruktury šetrné ke klimatu. Jedině tak je možné zachovat přírodu v celé její kráse a křehkosti - pro místní obyvatele i pro hosty z celého světa.
4 pilíře

4 PILÍŘE UDRŽITELNOSTI:


Tvá cesta do regionu

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem:
Vlakové nádraží Zell am See se nachází přímo v centru města a díky dobrému dopravnímu napojení je snadno dostupné. Odtud můžete v cestě pokračovat pěšky, autobusem nebo regionálním vlakem do svého ubytování nebo přímo do hor.
Autem:
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem:
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.