Kromě nekonečného lyžařského požitku na horách a na ledovci ti Zell am See-Kaprun nabízí rekreaci a odpočinek na nejvyšší úrovni: nech se hýčkat ve SPA nebo si vychutnej gastronomické speciality a užívej si při tom senzační výhled na alpskou krajinu. Četné zážitky na sjezdovkách i mimo ně jsou zárukou skvělé požitkářské zimní dovolené – prostě ALPS AT THEIR VERY BEST.


PROČ ZELL AM SEE-KAPRUN? PROTO:

Naše tipy

Winter holidays in Zell am See-Kaprun | © TAUERN SPA Zell am See-Kaprun

ZÁŽITKY V ZIMĚ

Absolutní rozmanitost – na sjezdovkách i mimo ně: Chceme ti krátce představit (sportovní) nabídku pro tvou zimní dovolenou plnou nezapomenutelných okamžiků.
Objevit nyní
Winter landscape in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

PŘIROZENĚ UDRŽITELNĚ

Zell am See-Kaprun se na udržitelnost zaměřuje na mnoha úrovních: jde o modelový region v oblasti klimatu a energetiky, což obnáší řadu opatření týkajících se například cesty do regionu, mobility přímo na místě a turistické infrastruktury šetrné k životnímu prostředí. Jedině tak lze zachovat přírodu v celé její kráse a křehkosti – pro místní obyvatele i pro hosty, kteří se zde cítí jako doma.
Více informací

UDRŽITELNÝ ŽIVOT & ŠETRNÁ DOVOLENÁ


TVÁ CESTA DO REGIONU

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem
Nádraží v Zell am See se nachází přímo v centru města a je tak díky svému dobrému napojení na infrastrukturu snadno dostupné. Z nádraží dojedeš autobusem nebo regionálním vlakovým spojem dále ke svému ubytování nebo přímo na sjezdovku.
Autem
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.