Chceš si zdarma užít lanovky, koupaliště na břehu jezera a výletní cíle bez příplatku? To je možné pouze s letní kartou Zell am See-Kaprun! Zarezervuj si letní rodinný pobyt v partnerském ubytovacím zařízení a hned při příjezdu obdržíš svou personalizovanou letní kartu. Ta otevírá řadu možností – pro tebe i celou tvou rodinu.


Proč Zell am See-Kaprun? Proto:

 Family hike on the Maiskogel | © Bernhard Moser

Výhody s letní kartou

Pokud si zarezervuješ pobyt v partnerském ubytovacím zařízení letní návštěvnické karty, máš v kapse skutečný trumf! Od 15. května do 31. října můžeš s letní kartou regionu Zell am See-Kaprun prozkoumat přibližně 40 zajímavostí v okolí. Tady naleznete stručný výběr služeb zahrnutých přímo v ceně a cenově zvýhodněných služeb:
Objevit nabídku

JAK ZÍSKÁŠ SVOU LETNÍ KARTU? JE TO JEDNODUCHÉ:

Při rezervaci pobytu v partnerských ubytovacích zařízeních ve městech Zell am See a Kaprun získáš od 15. května do 31. října letní návštěvnickou kartu regionu Zell am See-Kaprun. Po příjezdu ti ji hostitel vydá ve formě karty nebo digitálně v aplikaci Zell am See-Kaprun App. Získáš s ní pestrý volnočasový program na celý pobyt v regionu, a to hned od první minuty tvojí dovolené. Upozornění: letní kartu není možné zakoupit a je poskytována pouze při rezervaci pobytu v partnerských ubytovacích zařízeních!

Ve 3 krocích k letní kartě:

  1. Vyber si partnerské ubytování z tohoto seznamu.
  2. Jednoduše si zarezervuj ubytování prostřednictvím naší platformy nebo přímo u vybraného partnerského ubytování.
  3. Po příjezdu obdržíš svou letní kartu – buď v digitální podobě v aplikaci Zell am See-Kaprun App, nebo vytištěnou, kterou si uložíš do peněženky – a můžeš si užívat výhod své letní karty v regionu kolem ledovce, hor a jezera. Brzy na shledanou v Zell am See-Kaprun!

Tvá cesta do regionu

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem:
Vlakové nádraží Zell am See se nachází přímo v centru města a díky dobrému dopravnímu napojení je snadno dostupné. Odtud můžete v cestě pokračovat pěšky, autobusem nebo regionálním vlakem do svého ubytování nebo přímo do hor.
Autem:
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem:
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.