Zážitky pro malé i velké, nové objevy a zábavné výlety – tak vypadá tvoje dokonalá rodinná dovolená v regionu Zell am See-Kaprun. Tematické turistické stezky speciálně pro děti, koupaliště na břehu jezera, letní sáňkařská dráha a četné výletní cíle jsou zárukou nezapomenutelné dovolené.


Naše doporučení

Proč Zell am See-Kaprun? Proto:

 Family vacation in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Top tipy pro rodiny

Kolik zážitků se vejde do jednoho dne? A co všechno můžete zažít mezi ranním probuzením a západem slunce? Odpověď je v případě rodinné dovolené v regionu Zell am See-Kaprun zcela jasná: HODNĚ! Zde je malá ochutnávka:
Objevit nabídku
Wanderung in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Přirozeně udržitelný

Zell am See-Kaprun se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních: Jako vzorový region v oblasti klimatu a energetiky se záměrně přijímají četná opatření, například v oblasti cestování, místní mobility a turistické infrastruktury šetrné ke klimatu. Jedině tak je možné zachovat přírodu v celé její kráse a křehkosti - pro místní obyvatele i pro hosty z celého světa.
4 pilíře

4 PILÍŘE UDRŽITELNOSTI:


Tvá cesta do regionu

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem:
Vlakové nádraží Zell am See se nachází přímo v centru města a díky dobrému dopravnímu napojení je snadno dostupné. Odtud můžete v cestě pokračovat pěšky, autobusem nebo regionálním vlakem do svého ubytování nebo přímo do hor.
Autem:
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem:
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.