Máš chuť si trochu zasportovat v krásné přírodě? Zell am See-Kaprun nabízí ideální prostředí pro tvůj oblíbený sport. Ať už tě baví pěší turistika, cyklistika, trailový běh, jóga, triatlon, golf, plavání, paddleboard nebo paragliding – můžeš se těšit na ráj pro milovníky aktivní dovolené!


Naše doporučení

Proč Zell am See-Kaprun? Proto:

Work out to the full in Lake Zell | © Jakob Edholm

Léto ve znamení sportu

Ať už se jedná o pěší turistiku nebo jízdu na horském kole, trailový běh, stand up paddling, golf nebo paragliding: nabídka aktivit ve středisku Zell am See-Kaprun téměř nemá hranic. Zde jsme pro Vás shrnuli několik tipů a zážitků.
Objevit nabídku
Wanderung in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Přirozeně udržitelný

Zell am See-Kaprun se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních: Jako vzorový region v oblasti klimatu a energetiky se záměrně přijímají četná opatření, například v oblasti cestování, místní mobility a turistické infrastruktury šetrné ke klimatu. Jedině tak je možné zachovat přírodu v celé její kráse a křehkosti - pro místní obyvatele i pro hosty z celého světa.
4 pilíře

4 PILÍŘE UDRŽITELNOSTI:


Tvá cesta do regionu

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem:
Vlakové nádraží Zell am See se nachází přímo v centru města a díky dobrému dopravnímu napojení je snadno dostupné. Odtud můžete v cestě pokračovat pěšky, autobusem nebo regionálním vlakem do svého ubytování nebo přímo do hor.
Autem:
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem:
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.