Máš chuť si trochu zasportovat v krásné přírodě? Zell am See-Kaprun nabízí ideální prostředí pro tvůj oblíbený sport. Ať už tě baví pěší turistika, cyklistika, trailový běh, jóga, triatlon, golf, plavání, paddleboard nebo paragliding – můžeš se těšit na ráj pro milovníky aktivní dovolené!


Proč Zell am See-Kaprun? Proto:

Naše doporučení

Work out to the full in Lake Zell | © Jakob Edholm

Léto ve znamení sportu

Pěší turistika nebo cykloturistika, trailový běh nebo projíždění na paddleboardu, golf nebo paragliding: nabídka aktivit v regionu Zell am See-Kaprun je téměř neomezená. Zde najdeš přehled některých tipů a zážitků:
Objevit nabídku

Jedna karta, spousta možností Zell am See-Kaprun Summer Card

Tip pro všechny, kteří chtějí během své letní dovolené zažít VÍC: letní karta Zell am See-Kaprun nabízí jedinečnou škálu zážitků s více než 40 atrakcemi, jako jsou lanové dráhy, vysokohorské přehrady, ale také koupaliště na břehu jezera a řada dalších výletních cílů v regionu. Letní karta platí od 15. května do 31. října 2023 a získáš ji výhradně při rezervaci pobytu v partnerských ubytovacích zařízeních. Zahrnuje také kartu mobility umožňující bezplatné využívání různých druhů veřejné dopravy v oblasti Pinzgau.

Ve 3 krocích k letní kartě:

  1. Vyber si partnerské ubytování z tohoto seznamu.
  2. Jednoduše si zarezervuj ubytování prostřednictvím naší platformy nebo přímo u vybraného partnerského ubytování.
  3. Po příjezdu obdržíš svou letní kartu – buď v digitální podobě v aplikaci Zell am See-Kaprun App, nebo vytištěnou, kterou si uložíš do peněženky – a můžeš si užívat výhod své letní karty v regionu kolem ledovce, hor a jezera. Brzy na shledanou v Zell am See-Kaprun!

Wanderung in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Přirozeně udržitelný

Zell am See-Kaprun se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních: Jako vzorový region v oblasti klimatu a energetiky se záměrně přijímají četná opatření, například v oblasti cestování, místní mobility a turistické infrastruktury šetrné ke klimatu. Jedině tak je možné zachovat přírodu v celé její kráse a křehkosti - pro místní obyvatele i pro hosty z celého světa.
4 pilíře

4 PILÍŘE UDRŽITELNOSTI:


Tvá cesta do regionu

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem:
Vlakové nádraží Zell am See se nachází přímo v centru města a díky dobrému dopravnímu napojení je snadno dostupné. Odtud můžeš autobusem nebo regionálním vlakem pokračovat do místa ubytování nebo přímo do hor.
Autem:
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem:
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.