Jedinečný, přírodní, se spoustou krásných výhledů: region Zell am See-Kaprun je ideálním výchozím bodem pro pěší túry a dechberoucí výstupy na horské vrcholy, pro cyklistické výlety a dobrodružný trailový běh, pro výlety do národního parku a po mnoha památkách nebo pro vodní sporty a odpočinkové dny plné koupání. Na tebe a tvé blízké čeká pestrá nabídka zážitků!


Naše doporučení

Proč Zell am See-Kaprun? Proto:

Mit dem SUP unterwegs am Zeller See | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Top zážitky v létě

Ryzí rozmanitost, ryzí relaxace, ryzí akční zážitky: v regionu Zell am See-Kaprun si na své přijde každý. Čeká na tebe široká škála možností:
Objevit nabídku
Wanderung in Zell am See-Kaprun | © Zell am See-Kaprun Tourismus

Přirozeně udržitelný

Zell am See-Kaprun se zaměřuje na udržitelnost na všech úrovních: Jako vzorový region v oblasti klimatu a energetiky se záměrně přijímají četná opatření, například v oblasti cestování, místní mobility a turistické infrastruktury šetrné ke klimatu. Jedině tak je možné zachovat přírodu v celé její kráse a křehkosti - pro místní obyvatele i pro hosty z celého světa.
4 pilíře

4 pilíře udržitelnosti:


Tvá cesta do regionu

Protože prázdninový region Zell am See-Kaprun leží nejen v srdci Rakouska, ale také uprostřed Evropy, máš k dispozici řadu možností, jak se do něj rychle a pohodlně dopravit.

Vlakem:
Vlakové nádraží Zell am See se nachází přímo v centru města a díky dobrému dopravnímu napojení je snadno dostupné. Odtud můžete v cestě pokračovat pěšky, autobusem nebo regionálním vlakem do svého ubytování nebo přímo do hor.
Autem:
Po hlavních dopravních trasách a dálnicích se do regionu Zell am See-Kaprun dostaneš za pouhých 1,5 hodiny ze Salcburku a za 2,5 hodiny z Mnichova.
Letadlem:
Letiště Salcburk je od regionu Zell am See-Kaprun vzdálené 80 km a letiště Mnichov 200 km. Odtud tě do Zell am See-Kaprunu dopraví autobusové spoje nebo shuttle service.